Szkolenia

Bardzo się cieszę, że interesuje Cię świat makijażu permanentnego i wybrałeś właśnie moje szkolenie, aby zadbać o swój poziom umiejętności.
Oferuje dwa zróżnicowane szkolenia dostosowane do poziomu umiejętności kursantów:

BASIC POWDER COURSE

dla osób rozpoczynających przygodę z makijażem permanentnym.

PERFECT POWDER BROWS

dla osób czynnie pracujących w zawodzie Linergisty.

Makijaż permanentny to piękna dziedzina, która rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Zawód Linergisty daje poczucie zmiany na lepsze. To coś więcej niż brwi czy usta. Wykonując ten zawód masz wpływ na komfort życia innych osób. Możesz sprawić, że poczują się piękniejsze, a przez to szczęśliwsze. Pigmentacja to możliwość obudzenia w drugiej osobie nowej pewności siebie. Dlatego wybór tego zawodu to bardzo dobra decyzja
Podczas szkolenia otrzymasz niezbędne narzędzia do tego, aby stać się świetnym fachowcem w tej dziedzinie. Pokaże Ci w jakim kierunku iść, aby czuć się pewnie i stabilnie.

Podzielę się z Tobą całym moim własnym doświadczeniem, zarażę Cię bezgraniczną pasją do tego zawodu.
Nie wiesz, czy szkolenie jest dla Ciebie?
Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany w swoim życiu zawodowym, a Twoje myśli coraz mocniej skupiają się właśnie na tym kierunku to zaufaj swojej intuicji. Każdy moment jest dobry, aby zacząć.
Szkolenia prowadzone przeze mnie są certyfikowane i od razu po ich ukończeniu możesz rozpocząć samodzielną pracę, lub jeśli pracujesz już w branży beauty, rozszerzyć swoją ofertę o nową usługę.

Nie zwlekaj, szkoda każdego dnia!

Szkolenia masterclass makijaż permanentny Wrocław