Regulamin

REGULAMIN

REGULAMIN
1. Zapis na zabieg oznacza pełną akceptację poniższego regulaminu.
2. Rezerwując termin należy zapoznać się z przeciwwskazaniami oraz jeśli wcześniej był już wykonywany makijaż permanentny należy podać taką informację, a także przesłać zdjęcia brwi oraz twarzy bez makijażu i retuszu na wskazany adres e-mail: [nazwa@meila.com], ponieważ nie każdy istniejący makijaż umożliwi wykonanie drugiego.
3. Konsultacja przed zabiegiem nie jest obowiązkowa, ale jeśli odczuwasz taką potrzebę to taka wizyta wraz z wykonaniem rysunku wynosi 50 zł, jeśli zdecydujesz się na wykonanie zabiegu kwota ta jest odliczana od ceny zabiegu.
4. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 200 zł (jest to kwota, która w dniu zabiegu zostanie odliczona od całkowitej kwoty zabiegu). Jeśli jednak klient nie przyjdzie w wyznaczonym dniu zabiegu, nie odwoła lub nie przełoży go odpowiednio wcześniej kwota zadatku przepada.
5. Zadatek przepada także, gdy podczas zabiegu okaże się, że istnieje przeciwwskazanie, o którym nie zostałam poinformowana w momencie wysłania przeciwwskazań (klient otrzymuje taką listę w dniu zapisu na zabieg) lub został on zatajony.
6. Klient ma prawo odwołać lub przełożyć wizytę maksymalnie 48h przed umówionym zabiegiem. Jeśli klient w tym czasie nie poinformuje mnie o zmianie terminu i/lub nie przyjdzie na umówiony zabieg – zadatek przepada. Jeśli po tym czasie klient chce ustalić nowy termin do ceny zabiegu doliczana jest kwota 100 zł. Termin pierwszej wizyty oraz zabiegu dopełnienia czy odświeżenia można przełożyć 1 raz, za każde kolejne przełożenie doliczana jest kwota w wysokości 100 zł.
7. W trakcie wizyty ustalany jest kolor i kształt, który jest dobrany do urody oraz preferencji klientki. Osoba wykonująca zabieg ma prawo do odmowy jego wykonania, jeśli pomiędzy nią, a klientką nie ma porozumienia na płaszczyźnie estetycznej. W tym wypadku kwota zadatku przepada.
8. Zabieg dopigmentowania makijażu permanentnego jest dodatkowo płatny (200 zł). Wykonywany jest w terminie między 4 – 8 tygodniem od pierwszego zabiegu. Zdarzają się sytuacje, gdy dopigmentowanie nie jest konieczne, ponieważ efekt po pierwszym zabiegu jest bardzo dobry, jednak decyzja o rezygnacji z dopigmentowania jest możliwa po konsultacji ze specjalistą wykonującym zabieg. Klient nie decyduje o tym samodzielnie.
9. Jeśli klient nie pojawi się na dopigmentowaniu, wtedy zabieg uznaje się za niedokończony, a odpowiedzialność za rezultat gorszy od oczekiwanego spoczywa na kliencie.
10. Rezygnacja z dopigmentowania bez konsultacji z osobą wykonującą zabieg skutkuje tym, że klient nie może nigdzie (m.in. media społecznościowe) wypowiedzieć się negatywnie o efekcie zabiegu. Jeśli po upływie 8 tygodni klient zdecyduje się na wykonanie dopigmentowania cena ustalana jest indywidualnie.
11. W przypadku gdy klient po wykonaniu pierwszego zabiegu dowiaduje się o jakimkolwiek przeciwwskazaniu z listy, powinien niezwłocznie poinformować o tym fakcie. Termin zabiegu dopigmentowania może zostać wykonany po upływie dłuższego czasu niż 8 tygodni. Cena korekty ustalana jest indywidualnie po konsultacji z osobą wykonującą zabieg.
12. Odświeżenie makijażu permanentnego do 1,5 roku to 50% aktualnej ceny, powyżej 1,5 roku traktowane jest jako usługa nowego makijażu permanentnego.
13. Nie wykonuję zabiegów pigmentacji osobom nieletnim.
Istnieje możliwość zakupu bonu podarunkowego – jego ważność to 3 miesiące od daty zakupu. Jeśli w tym czasie nie zostanie ustalona data zabiegu, bon traci ważność, a pieniądze nie zostaną zwrócone. Przed zakupem bonu należy zweryfikować czy osoba obdarowana nie posiada przeciwwskazań, jeśli podczas zabiegu okaże się, że występują przeciwwskazania, które nie pozwolą na wykonanie pigmentacji, wtedy bon przepada, a pieniądze nie zostaną zwrócone. Bon nie podlega zwrotowi oraz wymianie na gotówkę.
14. Istnieje możliwość skorzystania z systemu ratalnego. Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu.
15. Zastrzegam sobie prawo do zmiany terminu zabiegu po wcześniejszym ustaleniu z klientem nowego, dogodnego dla obu stron.
16. Zastrzegam sobie prawo do zmian poszczególnych punktów regulaminu.