Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi

Pełne wykonanie makijażu każdego dnia to nie lada wyzwanie, szczególnie w obszarze brwi. Czy zdarzyło Ci się, że to właśnie brwi nie chciały z Tobą współpracować? Mimo wielu poprawek one ciągle nie wyglądają tak jakbyś tego chciała?

Nie musisz więcej przechodzić tego koszmaru. Wybierz komfort, który zapewni Ci zabieg trwałej pigmentacji brwi. 

Makijaż permanentny to obecnie jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Brwi wykonane metodą pudrową to gwarancja naturalnego, subtelnego wyglądu w połączeniu z idealnym nasyceniem. Nowoczesna technika makijażu permanentnego oraz wysoka jakość stosowanych pigmentów pozwalają uzyskać zachwycające efekty zabiegowe. 

Makijaż permanentny brwi Wrocław

Makijaż permanentny ust

Zabieg makijażu permanentnego ust to alternatywa dla codziennego, pracochłonnego nakładania szminki lub błyszczyka.

To również idealny zabieg dla osób, które zmagają się z opryszczką i z tego powodu usta straciły swój kształt.

To tylko niektóre z powodów, dla których Panie tak chętnie wybierają ten zabieg.

Obecne techniki pigmentacji są bardzo nowoczesne, dzięki czemu jest duży wachlarz możliwości. Klientka może wybrać bardzo naturalny efekt lub nieco mocniejszy. 

Efekt trwałej pigmentacji utrzymuje się nawet kilka lat. To zdecydowana przewaga nad innymi stosowanymi technikami, dlatego klientki tak chętnie korzystają z zabiegu makijażu permanentnego.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego pozwala na skuteczne pozbycie się niechcianego pigmentu ze skóry.

Najczęściej zabieg ten jest wykonywany, kiedy klientka marzy o nowym makijażu permanentnym ale ten, który obecnie posiada jest zbyt intensywny lub ma niepożądany kolor. 

Wiązka światła lasera z bardzo dobrym skutkiem rozbija pigment na mniejsze cząsteczki, które następnie są usuwane przez organizm. Należy jednak mieć na uwadzę, że jest to proces, który niekiedy wymaga więcej niż jednego zabiegu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja ze specjalistą wykonującym zabieg. Spotkanie umożliwi przekazanie precyzyjnych informacji.

Jest to zabieg bezpieczny, podczas którego nie dochodzi do przerwania naskórka, a co za tym idzie nie ma ran. Może natomiast pojawić się delikatny obrzęk, który po niedługim czasie ustępuje. Już na drugi dzień po zabiegu można wykonać normalny makijaż brwi.

Sprawdź co powinnaś wiedzieć,

zanim zdecydujesz się na makijaż permanentny brwi!