O mnie

Agata Lubońska
O mnie - Agata Lubońska - makijaż permanentny Wrocław

Jest mi niezmiernie miło, że chcesz mnie poznać!

Nazywam się Agata Lubońska, posiadam wykształcenie kosmetyczne, a także odpowiednie kwalifikacje do specjalizacji w zawodzie Lingeristy. Makijażem permanentnym zajmuje się już od kilku lat.

W 2018 roku jako jedna z niewielu Polek otrzymałam międzynarodowy tytuł Microblading & PMU World Association PRO ARTIST. Jest to wyróżnienie na skalę światową, które posiada niewiele osób. Nadany tytuł odnosi się do nieskazitelnej estetyki pracy oraz najwyższej jakości wykonywanych usług.

O mnie - Agata Lubońska - makijaż permanentny Wrocław

Jestem także dyplomowanym Instruktorem z zakresu makijażu permanentnego.

Niezmiennie dbam o zachowanie najwyższego poziomu oferowanych usług, dlatego cyklicznie uczestniczę w szkoleniach, warsztatach i kongresach. Wykorzystuję różne źródła pozyskiwania wiedzy, a także porównuję przekazywane informacje od wielu specjalistów, aby oferować własną indywidualną technikę. Dbam o to, aby moja wiedza była stale poszerzana, a umiejętności podążały za aktualnymi trendami. 

 W mojej pracy ważne są efekty, dlatego bardzo angażuje się w to co robię i jak to robię. 

Każdego dnia doceniam branżę, w której pracuję. Fascynuje mnie, że wykonując ten zabieg mogę spełnić czyjeś marzenie. Makijaż permanentny pozwala na uwydatnienie urody kobiety, dlatego mocno stawiam na naturalność, bez przerysowanych efektów. Ponad wszystko cenię sobie odpowiedzialność, dlatego każda klientka jest traktowana w indywidualny sposób. 

Twoje piękno jest w moich rękach!

O mnie - Agata Lubońska - makijaż permanentny Wrocław

Poznaj moją ofertę!